מעגלים לדוגמא

מעגלי הקשבה בית ספר תל חי

מנהלת בית ספר חוללה מהפכה בבית הספר היסודי בעזרת הקשבה. כתבתה של עינת ברגר בעיתון 'הארץ' על דרכה של מנהלת בית הספר "תל חי" בתל אביב שהכניסה את מעגל ההקשבה למערכת בית הספר.
מרכז אוריאל העביר השתלמות מעגלי הקשבה למורים בבית ספר תל חי בשנת הלימודים 2017-18

סדנת הקשבה לקופת חולים מכבי

אומנות ההקשבה הגיעה גם לקופת חולים מכבי בה מטפלים מהרפואה המשלימה עברו השתלמות במעגלי הקשבה בכנס שהתקיים בבית מלון שבירושלים

מעגלי שיח והקשבה לרופאים ואחיות בבית חולים אסף הרופא

עוד פרויקט חדשני -120 רופאים ואחיות בכירות מבית חולים במרכז הארץ עברו איתנו יום שלם של מעגלי הקשבה להעמקת ההכרות האישית ושולחנות עגולים לאיסוף "חכמת המעגל" בסוגיות מקצועיות. כך התאפשר לדון בנושאים "חמים" וטעונים באווירה של כבוד הקשבה וקבלת מגוון דעות וגישות. זוהי עוד מדרגה בדרך להטמעת דרך המעגל במגזר העסקי\ציבורי בישראל! 

מעגלי שיח והקשבה במעלה אדומים 

בית הכנסת והמועדון יכולים לשכון יחד באותו מבנה המוגדר גם באופן רשמי "בית כנסת ומרכז קהילתי כפר אדומים", ואם אין חשש שמא סמיכותם לא תגרור התנגשויות וחיכוכים בלתי נמנעים. הייתי נזכר בכך בחיוך כשהיינו לומדים דף יומי בבית הכנסת לקול צלילי ה'זומבה' הרמים שעלו מידי יום ראשון בערב מהמועדון.

מעגלים – מעגלי הקשבה לעובדי עיריית פ"ת – פרויקט המאה  

סדנת מעגלי הקשבה במסגרת פרויקט המאה לעובדי עיריית פ"ת – תהליך ייחודי של העצמה אישית, התפתחות וצמיחה. 
ללמוד לדבר מהלב, ללא שיפוטיות וביקורת, בתמציתיות ובספונטניות.
ללמוד להקשיב מהלב ולתת מקום לכולם במעגל. זכות גדולה. מתנה נפלאה של הנהלת העירייה שרואה את העובדים שלה ואת צמיחתם כמנוף לצמיחתה שלה.

מעגלי הקשבה בבקה אלגרביה לאמהות לילדים בעלי צרכים מיוחדים

 מעגלי הקשבה מטעם מרכז אוריאל בבקה אלגרביה לאמהות לילדים בעלי צרכים מיוחדים …. בהנחיית גוליאנה בוגרת הקורס להנחיית קבוצות בשיטת מעגל הקשבה
"מאוד מרגש ומקור של טעינה אנרגטית.. לצאת מהמעגל עם פוטנציאל אדיר ללכת לעשות ולשנות… במיוחד אחרי שנגענו האחת בלב של השנייה"

מעגלים: מעגלי הקשבה רב תרבותיים- רמאדאן בשפרעם

צוות המנחים של מרכז אוריאל הגיע לביתו של מאזן איוב בשפרעם והנחה מעגלים של דרוזים נוצרים מוסלמים ויהודים בנושא "השונה והמשלים" כמפגש בין תרבותי לשלום במסגרת אירועי הרמאדן.
ראש העיר ונכבדי העדות ברכו ואז ישבנו במעגלים,דיברנו והקשבנו מהלב ונזכרנו במשותף ובמחבר בינינו כבני אדם.

מעגלי שיח והקשבה במכללת סחנין

מעגלים לדגמא

מעגלי שיח והקשבה במכללת סכניןג ם צוות ההוראה של מכללת סכנין חווה את היופי שבמפגש האנושי דרך שיתוף והקשבה לסיפורים מהחיים, התקשורת המקרבת והאחווה הנרקמים בין חברי הקבוצה הן אחת ממתנות המעגל.

סדנת משחקי גיבוש

כמו מדי שנה צוות בית הספר נוה רם  יוצא ליום חגיגי לסיום שנת הלימודים. השנה במסגרת יום זה התארחנו בסדנת משחקים במרכז אוריאל. פנינו באלוני אבא קיבלו ערן ונורית אשר הדריכו את הסדנא בת השעתיים.
בסדנא התנסינו בחוויה של מעגלי הקשבה ומשחקים משותפים אשר גרמו לכולנו להנאה וצחוק. המשחקים המגוונים אפשרו לנו להכיר ולחוות שיתוף וגיבוש  והשאירו טעם להמשך.

נווה רם הנו בית ספר לתלמידים עם מוגבלות שכלית התפתחותית. צוות בית הספר עובד קשה לאורך השנה. הסדנא והמשחקים אפשרו לנו חוויה נפלאה לפני היציאה לחפשה. בשמי ובשם הצוות אני מודה לעירן ונורית הלוי ממרכז אוריאל.