מעגלי הקשבה בבית ספר תל חי

מעגלי הקשבה בבית ספר תל חי

מנהלת בית ספר חוללה מהפכה בבית הספר היסודי בעזרת הקשבה. כתבתה של עינת ברגר בעיתון 'הארץ' על דרכה של מנהלת בית הספר "תל חי" בתל אביב שהכניסה את מעגל ההקשבה למערכת בית הספר.
מרכז אוריאל העביר השתלמות מעגלי הקשבה למורים בבית ספר תל חי בשנת הלימודים 2017-18
המשך קריאה >
סדנת הקשבה לקופת חולים מכבי

סדנת הקשבה לקופת חולים מכבי

אומנות ההקשבה הגיעה גם לקופת חולים מכבי בה מטפלים מהרפואה המשלימה עברו השתלמות במעגלי הקשבה בכנס שהתקיים בבית מלון שבירושלים
המשך קריאה >
מעגלי שיח  והקשבה בכפר אדומים

מעגלי שיח והקשבה בכפר אדומים

מעגלי שיח והקשבה בקהילה של דתיים וחילונים

יצאנו לדרך עם 12 מנחים בוגרי הקורס להנחיית קבוצות " הלב השומע" להנחות מעגלי שיח והקשבה בקהילה של דתיים וחילונים,וגם כאן למרות השוני בדרך החיים וחילוקי הדעות , המעגל אפשר לאנשים מהישוב להקשיב, לבטא כאב, לבטא אהבה לישוב ולהיפגש מתוך מקום של הידברות מכבדת , מי ייתן ונדע כולנו לחיות ביחד מתוך מקום של אחדות ולא של פירוד!

תודה לצוות המנחים המסור והמקצועי: רונן , אלכס, דפנה, אורי בירן, אורי ,טלי רותם, הגר, דורון, סנאית סיגל ושלמה.
המשך קריאה >
מעגלי הקשבה לרופאים ואחיות בבית החולים אסף הרופא

מעגלי הקשבה לרופאים ואחיות בבית החולים אסף הרופא

עוד פרויקט חדשני -120 רופאים ואחיות בכירות מבית חולים במרכז הארץ עברו איתנו יום שלם של מעגלי הקשבה להעמקת ההכרות האישית ושולחנות עגולים לאיסוף "חכמת המעגל" בסוגיות מקצועיות. כך התאפשר לדון בנושאים "חמים" וטעונים באווירה של כבוד הקשבה וקבלת מגוון דעות וגישות. זוהי עוד מדרגה בדרך להטמעת דרך המעגל במגזר העסקי\ציבורי בישראל ! 
המשך קריאה >
מעגלים -מעגלי הקשבה לעובדי עיריית פ

מעגלים -מעגלי הקשבה לעובדי עיריית פ"ת- פרויקט המאה

300 עובדי עיריית פ"ת ומנהלי המחלקות עברו תהליך של העצמה אישית דרך מעגלי הקשבה . השקעה בהון האנושי בתוך ארגון כפי שעירית פ"ת בחרה לעשות, זהו צעד חלוצי ומעורר הערכה רבה הנותן כבר תוצאות, העובדים ציינו עד כמה יחסי החברות שנרקמו בינהם בעקבות הסדנאות משפיעים על האקלים החברתי בעבודה והרצון לעזור אחד לשני ולעבוד בשותפות התעצם!!
 בעיריית פ"ת – ארגון המונה כ- 3,000 עובדים. החזון הארגוני הוא לשתף בתהליך זה את כלל העובדים והמנהלים במהלך השנתיים הקרובות. ולהעביר מסר אחיד לכולם על מנת ליצור השפעה ולחולל שינוי בתרבות ארגונית!
המשך קריאה >
מעגלי הקשבה בבקה אלגרביה לאמהות לילדים בעלי צרכים מיוחדים

מעגלי הקשבה בבקה אלגרביה לאמהות לילדים בעלי צרכים מיוחדים

 מעגלי הקשבה מטעם מרכז אוריאל בבקה אלגרביה לאמהות לילדים בעלי צרכים מיוחדים .... בהנחיית גוליאנה בוגרת הקורס להנחיית קבוצות בשיטת מעגל הקשבה
"מאוד מרגש ומקור של טעינה אנרגטית.. לצאת מהמעגל עם פוטנציאל אדיר ללכת לעשות ולשנות... במיוחד אחרי שנגענו האחת בלב של השנייה"


המשך קריאה >
מעגלים :מעגלי הקשבה רב תרבותיים- רמאדאן בשפרעם

מעגלים :מעגלי הקשבה רב תרבותיים- רמאדאן בשפרעם

צוות המנחים של מרכז אוריאל הגיע לביתו של מאזן איוב בשפרעם והנחה מעגלים של דרוזים נוצרים מוסלמים ויהודים בנושא "השונה והמשלים" כמפגש בין תרבותי לשלום במסגרת אירועי הרמאדן.
ראש העיר ונכבדי העדות ברכו ואז ישבנו במעגלים,דיברנו והקשבנו מהלב ונזכרנו במשותף ובמחבר בינינו כבני אדם.
המשך קריאה >
מעגלי  שיח והקשבה במכללת סכנין

מעגלי שיח והקשבה במכללת סכנין

מעגלים לדגמא

מעגלי שיח והקשבה במכללת סכניןג ם צוות ההוראה של מכללת סכנין חווה את היופי שבמפגש האנושי דרך שיתוף והקשבה לסיפורים מהחיים, התקשורת המקרבת והאחווה הנרקמים בין חברי הקבוצה הן אחת ממתנות המעגל.

המשך קריאה >
סדנת משחקי גיבוש

סדנת משחקי גיבוש

כמו מדי שנה צוות בית הספר נוה רם  יוצא ליום חגיגי לסיום שנת הלימודים. השנה במסגרת יום זה התארחנו בסדנת משחקים במרכז אוריאל. פנינו באלוני אבא קיבלו ערן ונורית אשר הדריכו את הסדנא בת השעתיים.
בסדנא התנסינו בחוויה של מעגלי הקשבה ומשחקים משותפים אשר גרמו לכולנו להנאה וצחוק. 
המשחקים המגוונים אפשרו לנו להכיר ולחוות שיתוף וגיבוש  והשאירו טעם להמשך. 
המשך קריאה >
Tivonet